Oferujemy w sprzedaży używane wózki widłowe, ładowarki teleskopowe oraz inne maszyny budowlane typu podnośniki przegubowe, podnośniki nożycowe, koparki, ładowarki kołowe i gąsienicowe, koparko-ładowarki itp.
Doświadczenie naszej kadry w handlu i naprawach tego typu maszyn budowlanych zapewnia najwyższą jakość przygotowania takiej używanej maszyny na potrzeby klienta. Udzielamy również gwarancji rozruchowej na sprzedawane maszyny. Opracowujemy protokół z badania stopnia zużycia maszyn RESURS oraz przygotowujemy maszynę do odbioru rejestracyjnego UDT, który to na życzenie klienta odbywa się na terenie naszej firmy.

Specjalizujemy się w sprzedaży ładowarek teleskopowych, w szczególności pracujących z platformą roboczą i zdalnym sterowaniem. Zapewniamy kompletną dokumentację ruchowo-techniczną i CE.

Najpopularniejsze w naszej ofercie maszyny budowlane w tym wózki widłowe i ładowarki teleskopowe oraz pozostałe pojazdy budowlane są marki: Manitou, JCB, Dieci, Ausa, Komatsu, New Holland, Merlo, CAT, Linde, Still, Jungheinrich, Toyota, Mitsubishi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Opcje